کدبازان

«

»

مهر ۰۱ ۱۳۹۴

Print this نوشته

آغاز سال تحصیلی جدید

آغاز سال تحصیلی جدید (۱۳۹۵-۱۳۹۴) بردانش آموزان عزیز و اولیائ گرامی مبارک باد.(فصل مهر ، فصل رویش جوانه های امید، فصل خواندن و نوشتن، از راه رسید، فصل مهر ، فصل آشنایی با خدا، فصل خوشه چینی ستاره ها، فصل همکلاسیهای دیروز و هم نیمکتی های امروز، از راه رسید.)

همچنین هفته دفاع مقدس ( یاد آور ایثار و فداکاری ملتی شجاع و قهرمان که هشت سال قاطعانه از آب و خاک میهن اسلامی دفاع کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی در دست دشمن بماند) گرامی باد.

دیگر مناسبت بزرگ این روز ، روز عرفه روز شناخت ، عبادت و اطاعت می باشد (آنگاه که جبرئیل (ع) مناسک حج را به حضرت ابراهیم (ع) می‌آموخت، چون به عرفه رسید به او گفت : «عرفت؟» یعنی «یاد گرفتی؟» و او پاسخ داد آری. لذا به این نام خوانده شد.)در این روز بزرگ دعا و نیایش ، دعا برای فرج حضرت ولی عصر و سلامتی و سربلندی برای همگان را در راس مناجات خود قرار دهیم.

 

 

درباره‌ی نویسنده

golzar

Permanent link to this article: http://www.saadat-school.ir/1394/07/%d8%a2%d8%ba%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-2/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>