خانه > خبر > افتتاحیه المپیاد ورزشی

افتتاحیه المپیاد ورزشی

به بهانه آغاز المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای مراسمی  در مدرسه سعادت برگزار گردید.جهت مشاهده عکس روی ادامه مطلب کلیک نمائید.

IMG_2665

IMG_2667

از ۲۶ مهرماه المپیادهای درون مدرسه ای شکل می گیرد و همه مدارس اعم از مدارس خاص و استثنایی، دولتی و غیرانتفاعی با توجه به امکانات خود باید این طراح را اجرایی کنند.
حمیدی با بیان اینکه المپیاد درون مدرسه ای تا اسفند ادامه دارد گفت: محتوای المپیاد درون مدرسه ای برای مقطع ابتدایی مطابق با برنامه درسی آنها و در مقطع متوسطه اول و دوم هیچ منعی وجود ندارد و می تواند از ورزشهای بومی و ورزشهایی که قابلیت رقابتی و بالابردن توانایی حرکت دارند برگزار کند.
معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: همه مدیران مدارس مخاطب خاص طرح المپیاد درون مدرسه ای هستند و با این طرح توانایی جسمانی، سبک زندگی، مشارکت پذیری، مسئولیت پذیری و … از طریق این المپیاد تبلیغ و رواج پیدا می کند.
وی افزود: دیدگاه ما در المپیاد درون مدرسه ای فرمایش مقام معظم رهبری (ره)، تحصیل همراه با تهذیب و ورزش است یعنی دانش آموزان در کنار آموزه های علمی و اخلاقی به فعالیت ورزشی می پردازند.

معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: فعالیت اجتماعی دانش آموزان نیز به میزان قابل توجهی در این المپیاد افزایش می یابد زیرا آنها یا برگزار کننده اند یا شرکت کننده اند و قصد ما این است که تماشاچی کم باشد اما تعداد مشارکت کننده ها افزایش یابد.
حمیدی گفت: ثبت نام، داوری، تبلیغات و جدول فنی توسط دانش آموزان انجام می شود اما جدول فنی زیرنظر مربی انجام خواهد شد و علاوه بر آن خبرنگاری، تصویربرداری از المپیاد بر عهده دانش آموزان است به همین منظور جشنواره عکس سراسری را برگزار کردیم تا در نمایشگاه ملی به بهترین عکسها و آثار دانش آموزان جوائزی اهدا شود.

همچنین ببینید

پذیرفته شدگان مدرسه نمونه دولتی

ما کارکنان دبستان سعادت ضمن تبریک به این عزیزان برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *