کدبازان

«

»

مهر ۲۶ ۱۳۹۳

Print this نوشته

افتتاحیه المپیاد ورزشی

به بهانه آغاز المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای مراسمی  در مدرسه سعادت برگزار گردید.جهت مشاهده عکس روی ادامه مطلب کلیک نمائید.

IMG_2665

IMG_2667

از ۲۶ مهرماه المپیادهای درون مدرسه ای شکل می گیرد و همه مدارس اعم از مدارس خاص و استثنایی، دولتی و غیرانتفاعی با توجه به امکانات خود باید این طراح را اجرایی کنند.
حمیدی با بیان اینکه المپیاد درون مدرسه ای تا اسفند ادامه دارد گفت: محتوای المپیاد درون مدرسه ای برای مقطع ابتدایی مطابق با برنامه درسی آنها و در مقطع متوسطه اول و دوم هیچ منعی وجود ندارد و می تواند از ورزشهای بومی و ورزشهایی که قابلیت رقابتی و بالابردن توانایی حرکت دارند برگزار کند.
معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: همه مدیران مدارس مخاطب خاص طرح المپیاد درون مدرسه ای هستند و با این طرح توانایی جسمانی، سبک زندگی، مشارکت پذیری، مسئولیت پذیری و … از طریق این المپیاد تبلیغ و رواج پیدا می کند.
وی افزود: دیدگاه ما در المپیاد درون مدرسه ای فرمایش مقام معظم رهبری (ره)، تحصیل همراه با تهذیب و ورزش است یعنی دانش آموزان در کنار آموزه های علمی و اخلاقی به فعالیت ورزشی می پردازند.

معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: فعالیت اجتماعی دانش آموزان نیز به میزان قابل توجهی در این المپیاد افزایش می یابد زیرا آنها یا برگزار کننده اند یا شرکت کننده اند و قصد ما این است که تماشاچی کم باشد اما تعداد مشارکت کننده ها افزایش یابد.
حمیدی گفت: ثبت نام، داوری، تبلیغات و جدول فنی توسط دانش آموزان انجام می شود اما جدول فنی زیرنظر مربی انجام خواهد شد و علاوه بر آن خبرنگاری، تصویربرداری از المپیاد بر عهده دانش آموزان است به همین منظور جشنواره عکس سراسری را برگزار کردیم تا در نمایشگاه ملی به بهترین عکسها و آثار دانش آموزان جوائزی اهدا شود.

مطالب مرتبط

درباره‌ی نویسنده

golzar

Permanent link to this article: http://www.saadat-school.ir/1393/07/%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%af-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%db%8c/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>