کدبازان

«

»

اردیبهشت ۲۱ ۱۳۹۳

Print this نوشته

ولادت امام علی (ع)مبارک

«أمیر المؤمنین علی علیه السلام در مکه و در داخل بیت الله الحرام در شب جمعه سیزدهم رجب سال سی ام عام الفیل، متولد شد، و جز او مولودی در بیت الله الحرام تولد نیافته است، نه پیش از او و نه پس از او. این امتیاز نشانه بزرگی مقام و موقعیت او بود که شامل حال او گشت.

هیچ ثروتی چون عقل، و هیچ فقری چون نادانی نیست. هیچ ارثی چون ادب، و هیچ پشتیبانی چون مشورت نیست. حضرت علی(ع)

 ای مولای من! یا امیرالمؤمنین (علیه السلام)برای رسیدن به مقصودم به تو متوسل می شوم و شهادت می‌دهم که هر کس به تو توسل جست ناامید نگرددو هر کس تو را واسطه درگاه خدا قرار داد حاجت روا از خانه کریم بر خواهد گشت.

پس تو ای مولای من! شفیع من باش تا پروردگار، حوائجم را برآورده گرداند.زندگیم را آسان کند و سختی‌هایم را بر طرف نماید ،گناهانم را بیامرزد ،رزقم را وسیع گرداند و عمرم را طولانی نماید.

درباره‌ی نویسنده

golzar

Permanent link to this article: http://www.saadat-school.ir/1393/02/%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%af%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%b9/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>