خانه > خبر > برگزاری دوره های آموزشی یو سی مس

برگزاری دوره های آموزشی یو سی مس

پژوهش سرای جوان در نظر دارد جهت ارتقای توانایی های دانش آموزان پایه سوم تا ششم دبستان کلاسهای آموزشی ucmas  با حضور اساتید این علم از مجتمع بین الملل و تطبیقی تحت نظر ژنو سوئیس را برای دانش آموزان برگزار نماید.

محل برگزاری دوره های اموزشی : پژوهش سرای جوان واقع در اکباتان فاز ۳ خیابان شهید نفیسی خیابان شکوری شرقی ورودی D2   شماره تماس : ۴۴۶۵۵۰۴۰

روز کلاسها : پنج شنبه ها  (۱۰ جلسه) شروع کلاسها ۹۲/۱۲/۸ مهلت ثبت نام ۱۲/۳/ ۹۲

در ضمن اگر تعداد شرکت کنندگان به ۱۵ نفر برسد کلاسها در دبستان سعادت تشکیل خواهد شد.مبلغ ثبت نام ۱۴۰ هزار تومان می باشد.

برنامه حساب ذهنی UCMAS یک برنامه منحصر به فرد برای رشد کودک است که در سال ۱۹۹۳ توسط دکتر دینو ونگ در کشور مالزی ابداع گردید. این برنامه با استفاده از یک سیستم محاسبه نوآورانه با به‌کارگیری چرتکه سبب پویایی مغز (نیمکره‌ چپ و نیمکره‌ راست) به طور هم ‌زمان می‌شود.

دانش آموزان در سنین بین ۵ الی ۱۳ سال با یادگیری محاسبه ذهنی سریع و دقیق ظرفیت ذهن خود را توسعه می‌دهند که این سبب بهبود مهارت‌هایی نظیر مدیریت زمان، تمرکز و توانایی حل مسأله می‌شود که به موفقیت در همه رشته‌ها و زندگی روزمره می انجامد.

برنامه UCMAS نه تنها منجر به ایجاد اعتماد به نفس و تسلط در انجام محاسبات می‌شود، بلکه این برنامه با ایجاد یک چهارچوب زیربنایی سبب توسعه مهارت‌های مورد نیاز یادگیری در مدرسه و زندگی روزمره کودکان می‌‌گردد.

همچنین ببینید

پذیرفته شدگان مدارس معتبر تهران

پذیرفته شدگان مدارس معتبر شهر تهران مانند: انرژی اتمی -علامه طباطبایی-مفید و… ما کارکنان دبستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *