خانه > خبر > حرف اخر

حرف اخر

دانش اموزان عزیز پایه ششم ,اکنون که اخرین روز حضور شما را دردبستان سعادت دیدیم چنان برخود بالیدیم که چنین دانش اموزانی را به همت مربیان دلسوز اموزش وپرورش دادیم و انان را به دوره ى بالاتر می فرستیم .حقیقتا نام “فراز ” شایسته و بایسته شما بلند همتانی است که با ابتکار , متانت ,خلاقیت وتلاش وافر خود بر بلندا واوج قله ى علم ودانش واخلاق جای گرفته و به کمال خود دراین دوره و مقطع رسیده اید .امید است که با استعانت از خدا در این راه پرافتخارکه در پیش گرفته اید همواره موفق ومنصور باشید.

همچنین ببینید

پذیرفته شدگان مدارس معتبر تهران

پذیرفته شدگان مدارس معتبر شهر تهران مانند: انرژی اتمی -علامه طباطبایی-مفید و… ما کارکنان دبستان …

یک نظر

 1. جناب آقای سره

  مدیریت محترم دبستان سعادت

  اینجانب فریبرز سلامی بر خود واجب میدانم که اکنون که روزها و ساعات پایانی حضور خود و فرزندم را در دبستان سعادت می گذرانیم از جنابعالی وکلیه همکاران محترمتان صمیمانه تشکر وقدردانی نمایم.
  براستی که دانش آموزان پایه ششم با کوله باری از خاطرات زیبا . خوش و فراموش نشدنی و همچنین تجربیات و آموخته های بسیار گرانبهایی که حاصل زحمات و تلاشهای طاقت فرسای شما و همکاران محترم بوده است دبستان سعادت را ترک می کنند.
  امیدوارم که این دانش آموزان خوب وشایسته همیشه و در همه حال فرازها را در زندگی داشته باشند و در آینده شاهد رسیدن آنان به مدارج بالا و کمک به پیشرفت روز افزون میهن مقدس و اسلامی ایران باشیم.

  ارادتمند
  فریبرز سلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *