خانه > خبر > هفته پر کار برای مدیر و معاونین و سایر پرسنل دبستان سعادت

هفته پر کار برای مدیر و معاونین و سایر پرسنل دبستان سعادت

این هفته دبستان سعادت شاهد فعالیتها و رفت و آمد های زیادی بود که این مدرسه را به کانون توجه مدیران آموزش و پرورش تبدیل کرد.

۱-      روز جمعه ۹۱/۱۲/۴ جشنواره ورزشی پدر و پسر برای دانش آموزان پایه سوم به همراه خانواده هایشان برگزار شد.

بد نیست بدانید، نزدیک به یک هفته مدیر، پرسنل و اعضای انجمن اولیا و مربیان پی گیر برگزاری این جشنواره بودند. روز جمعه هم مدیر دبستان جناب آقای سره، سرکار خانم رجایی، سرکار خانم ارسطو، جناب آقای باوند پور معلم ورزش،  کارکنان زحمت کش خدمات آقایان رحیمی و اعضای انجمن اولیا به همراه بسیاری دیگر از صبح زود جهت برگزاری این مراسم در مدرسه حضور داشتند.

۲-      روز شنبه مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای جشنواره جابربن حیان با حضور مدیر آموزش و پرورش منطقه ۵، جناب آقای رضایی و تعدادی از مسئولین و مدیران دبستانهای ابتدایی منطقه برگزار شد.

۳-      از روز یک شنبه، دبستان در دو نوبت صبح و عصر پذیرای دانش آموزان سایر مدارس منطقه جهت بازدید از نمایشگاه بود. همزمان مسابقه پرواز موشکهای کاغذی نیز بین بازدید کنندگان برگزار می شد.

۴-      روز دوشنبه، دبستان سعادت بعنوان یکی از ۳۰ مدرسه منتخب سطح کشور به سازمان جهانی نگهبان محیط زیست EFF پیوست. خبر تفصیلی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

۵-      روز سه شنبه، مدرسه میزبان مهمانان ویژه ای از دفتر معاونت وزارت آموزش و پرورش بود. این هیات ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جابربن حیان با سایر فعالیتهای مدرسه نیز آشنا شدند.

در همین روز خبرنگار نشریه فرهنگ ( نشریه اختصاصی آموزش و پرورش) در مدرسه حضور یافت و ضمن انعکاس اخبار مدرسه با مدیریت و تعدادی از معلمان، دانش آموزان و اولیا دبستان مصاحبه کرد.

با وجود این همه مشغله، جناب آقای سره روز هشتم اسفند ( روز امور تربیتی ) را از یاد نبرده و طی مراسمی از معاونین پرورشی دبستان تقدیر کردند.

دست همه عزیزانی که در این مسیر همراه بودند درد نکند.

همچنین ببینید

تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)

میلاد امام علی(ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *