خانه > درباره ما

درباره ما

این واحد آموزشی در سال ۱۳۷۷ با همت و تلاش مدیریت وقت آموزش و پرورش جهت تامین رفاه و ارتقای کیفیت آموزشی فرزندان فرهنگیان منطقه ۵ در فضای آموزشی ویژه با نام شهدای معلم شروع به کار نموده است . حضور پرسنل خدوم و زحمتکش و دانش آموزان ساعی و تلاشگر موجبات پیشرفت و ترقی مدرسه و تراکم بیش از حد را در بین مدارس دولتی فراهم نمود، به گونه ای که فضای آموزشی امکان ثبت نام را محدود نموده و در سالهای بعد به علت تشابه نام شهدای معلم با مدارس دیگر ، واحد آموزشی به نام سعادت تغییر نمود.

از افتخارات این واحد آموزشی قبولی دانش آموزان خروجی در مدارس خاص شهر تهران و برتری در المپیادهای علمی و منطقه ای و حضور فعال در مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی و تدارک و برنامه ریزی فعالیتهای یکساله و ارائه آن با اولیاء و … می باشد.

دبستان سعادت در سال تحصیلی ۹۲-۹۱ با تلاش ریاست محترم آموزش و پرورش به فضای کنونی انتقال یافته که از استاندارد های مطلوبی برخوردار است . هم اکنون کلیه کلاسها مجهز به پرژکتور و تخته هوشمند(اسمارت برد )می باشد.

دبستان سعادت هم اکنون در یک شیفت فعالیت داشته و با توجه به دستور العمل های صادر شده صرفا از دانش آموزان محدوده خود ثبت نام به عمل می آورد. و چنانچه ظرفیت خالی وجود داشته باشد پذیرای فرزندان فرهنگیان شاغل در منطقه نیز می باشد .در ضمن در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ مدرسه به دوره دوم دبستان اختصاص یافته است.