خانه > تلاش ۳

تلاش ۳

نام و نام خانوادگی معصومه گلی نژاد
میزان تحصیلات لیسانس
سابقه خدمت ۲۶ سال

 

اسلامی زادحق اسماعیلی افچنگی الطافی زگلوجه تاجیک امیرحسین
تاجیک مصطفی توده خیل ثمین جواهرچی رامبد جواهرچی رامتین
حاج علی محمدی حقیقی خدادادی پادگام خسروی دهقانی نژاد
رفیعی زاده سبایلی صالحی صبری طالبی
طحانی عالی نژادکمال آباد عبدالحسینی عطرچیان فرهادی نهاد
فهیمی نجم کشگولی کفایتی کمالی لشکری
لطیفی ممتاز مصدق موسوی سید احمد رضا موسوی سید مهدی میربخشی سید امیر محمد
نبوی چاشمی سید پارسا نظرسلطانی هاشمی سید کیارش

۱۷ نظر

 1. سلام خانم گلی نژاد باتبریک شروع سال تحصیلی جدید ازاینکه پسرم ارین ژیانفردرکلاس جنابعالی حضوریافته است خوشحالم.امیدوارم که شاگردخوبی برای شما باشد.باتشکر.مهدی ژیانفر

 2. با سلام و احترام خدمت خانم گلی نژاد
  من شاگرد ۵ سال قبل شما در کلاس چهارم بودم والآن کلاس نهم هستم.هیچگاه زحمات شما را فراموش نخواهم کرد.
  در آن زمان به من شکلاتی دادید و من هنوز آن را دارم(البته کاغذ شکلات را )و هرگاه آن را میبینم یاد شما و زحماتی که برایم کشیدید می افتم.
  روزتان مبارک خانم گلی نژاد

 3. سلام خانم گلی نژاد امیدوارم همیشه حالتان خوب باشد و از زحماتی که سالهای پیش برای من وهمکلاسی هایم کشیدید متشکرم

 4. سلام بچه هاى کلاس بردى که در مقابل کلاس پنج دو داشتىم رو به همه تبریک مىگم ان شاعلاه میریم براى قهرمانى . و بار هاى دیگر

 5. عرفان توده خیل

  بارسیدن شب یلدا برای شما و دوستانم آرزوی موفقیت می کنم. از لطف شما برای زحماتی که برای من کشیده اید ممنونم.

 6. سلام خانم گلی نژاد با عرض سلام وخسته نباشید ممنون اززحمات خوبی که سال گذشته برای من کشیدید.

 7. اسکندر مقدونی پس از پیروزی در سومین جنگ خود با ایرانیان که به جنگ آربل Arbel یا گوگامل Gqugamele مشهور است در سال ۳۳۱ پیش از میلاد مسیح ،بابل و شوش و استخر (در استان فارس کنونی) را از آن خود ساخت و تصمیم به دست یافتن به پارسه گرفت و به سوی پایتخت ایران حرکت کرد .

  اسکندر سپاه خود را به دو بخش تقسیم کرد . یکی از بخش ها به فرماندهی شخصی به نام پارمن یونوس از راه جلگه رامهرمز و بهبهان به سوی پارسه حرکت کرد و خود اسکندر نیز با سپاه سبک اسلحه از راه کوهستان (کو ه های کهگیلویه) روانه پایتخت ایران شد و در تنگه های در بند پارس (برخی آن را تک آب و گروهی آن را تنگ آری می دانند) با مقاومت ایرانیان روبرو شد.

  درجنگ در بند پارس آخرین پاسداران ایران با شماری اندک به فرماندهی آریوبرزن در برابر سپاهیان پرشمار اسکندر مقدونی دلاورانه از میهن خویش دفاع کردند و بی پروا با سپاهیان اسکندر به مقابله پرداختند و بسیاری از آنان را به خاک نشاندند و سر انجام توانستند سپاه اسکندر را به عقب نشینی وادارند .

  با وجود آریوبرزن و پاسدارانی که جانانه از میهن خویش دفاع می نمودند گذر سپاهیان اسکندر از این تنگه های کوهستانی غیر ممکن بود . پس اسکندر به نقشه ی جنگی ایرانیان در جنگ ترموپیل Thermopyle روی آورد و با کمک یک اسیر ایرانی آریوبرزن را دور زد و از بیراهه ها و تنگه های سخت کوهستانی خود را به پشت سربازان پارس رسانید و آنان را به محاصره گرفت. ( پس از اتمام جنگ نیز عمر آن اسیر چندان دوامی نیاورد و به دستور اسکندر به دلیل خیانت کشته شد.)

  آریو برزن با ۴۰ سواره و ۵ هزار سرباز پیاده و وارد کردن تلفات سنگین به دشمن ، خط محاصره اسکندر را شکست و برای یاری به پایتخت به سوی پارسه شتافت ولی سپاهیانی که اسکندر دستور داده بود از راه جلگه به طرف پارسه بروند ،پیش از رسیدن او به شهر دست یافته بودند .

  آریو برزن با وجود دست تصرف پایتخت به دست سربازان اسکندر و در حالی که سپاهیان دشمن سخت در حالی تعقیب او بودند حاضر به تسلیم نشد و آنقدر در پیکار با دشمن پافشاری کرد که همه ی یارانش از پای افتادند و جنگ وقتی به پایان رسید که آخرین سرباز پارسی زیر فرمان آریوبرزن به خاک افتاده بود.

  در کتاب اتیلا نوشتهٔ لویزدول آمده که در آخرین نبرد اسکندر که از شجاعت آریوبرزن خوشش آمده بود به او پیشنهاد داده بودکه تسلیم شود تا مجبور به کشتن او نشود ولی آریوبرزن گفته بود:”شاهنشاه ایران مرا به اینجا فرستاده تا از این مکان دفاع کنم و من تا جان در بدن دارم از این مکان دفاع خواهم کرد.”

  اسکندر نیز در جواب او گفته بود:”شاه تو فرار کرده .تو نیز تسلیم شو تا به پاس شجاعتت تو را فرمانروای ایران کنم.”

  ولی آریو برزن در پاسخ گفته بود :”پس حالا که شاهنشاه رفته من نیز در این مکان می مانم و آنقدر مبارزه میکنم تا بمیرم” و اسکندر که پایداری او را دیده بود دستور داد تا او را از راه دور و با نیزه و تیر بزنند.

  آنها آنقدر با تیر و نیزه او را زدند که یک نقطهٔ سالم در بدن او باقی نماند.پس از مرگ او را درهمان محل به خاک سپردند و روی قبر او نوشتند “به یاد لئونیداس”*.

  در این جنگ یوتاب (به معنی درخشنده و بی مانند) خواهر آریو برزن که فرماندهی بخشی از سپاه را بر عهده گرفته بود ،در کوه ها راه را بر سپاه اسکندر بست .یوتاب و برادرش آنچنان جنگیدند تا هر دو کشته شدند و نامی درخشان از خود بر جای گذاشتند .

  * لئونیداس کسی بود که در زمان حمله خشایارشا به یونان در جنگ ترموپیل مانند آریو برزن پایداری کرده بود و سرنوشتی همانند آریو برزن داشت اما بر خلاف آریو برزن که جز چند سطر ترجمه از منابع دیگران اثری در دست نیست ، یونانیان در محل بر زمین افتادن لئونیداس، یک پارک و بنای یاد بود ساخته و مجسمه او را برپا داشته اند و واپسین سخنانش را بر سنگ حک کرده اند تا از او سپاسگزاری شده باشد.

 8. گلی نژاد (تلاش3)

  با سلام خدمت پسرهای گلم فرارسیدن امامت امام مهدی(عج)رابه شما وخانواده گرامیتان تبریک می گویم ان شاالله این شب یلدا هم بر شما مبارک باشد . با توجه به آلودگی هوا وتعطیلی مدارس از شما می خواهم که بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. برای این روز ها از شما می خواهم که تکالف زیر راانجام دهید…..۱٫ازدرس هشتم ۱۰ هم خانوادهِِِِ…۱۰هم معنی و۱۰مخالف ویک دیکته شب بنویسید.۵جمع کسر…..۵تفریق اعدادمخلوط و۵ضرب وتقسیم اعداد مخلوطانجام دهید .درضمن مطالعه قرآن وهدیه ها وعلوم واجتماعی هم فراموش نشه.شب خوب وخوشی را برایتان آرزومندم.

 9. با سلام من محمد صالحی هستم امیدوارم که تا الان از من رازی بوده باشید ببخشید که مزاحم شدم میخواستم بدونم که امتحان های مربوط به آن ماه رو کی می دهید من ظرف فارسی

  توانا بود هر که دانا بود ز دانش دل پیر برنا بود پایان

 10. خَیرُ الدُّنیا وَالآخِرَهِ مَعَ العِلمِ وَشَرُّ الدُّنیا وَالآخِرَهِ مَعَ الجَهلِ ؛

  خیر دنیا و آخرت با دانش است و شرّ دنیا و آخرت با نادانى.

  • گلی نژاد (تلاش3)

   سلام آقای نعیمی پسر خوبم از این که امسال هم حدیث زیبایی گذاشتی ممنونم امیدوارم در پایه ی ششم هم شاهد موفقیتت باشم.شاد وتندرست باشی.

 11. سلام خانم گلی نژاد امید وارهستم که حالتان خوب باشد بابت همه ی زحمت هایی که برای من کشیده ای واقعا ممنون هستم اگر که من الآن پایه ه

  هفتم هستم مدیون شما هستم امیدوار هستم در سال تحصیلی موفق باشید

  • گلی نژاد (تلاش3)

   سلام به پسرخوبم علی آقا امیدوارم که شما هم سالم وتندرست باشی ودر درسهایت موفق باشی .واقعا از دیدن پیامت خیلی خوش حال شدم.سلام من را به خانواده محترمت برسان امیدوارم.درپناه خدا هر روز موفق تراز پیش باشی.

 12. محمد رضا كشكولي

  با سلام و ادب و ضمن عرض احترام خدمت استاد بزرگوار و ارجمند یک سوالی دارم و آن اینکه اگر دانش آموز تکالیف مربوطه را ننویسد اولیاء چگونه میتوانند از تکالیف دانش آموز مطلع شوند ؟ تشکر میکنم اگر راهنمائی بفرمائید مرسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *